10
Kasım
2014
0 yorum

Bu ne B*k dan bir düzen.

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra düşüncelerim kısmında bir yazı yazma kararı aldım şu yazıyı yazarken’ki ruh halimi tahmin dahi edemezsiniz. her şeyden bıkmış amaçsız bir şekilde kalmış olarak bu yazıyı yazıyorum. bu b*k’dan düzenden sıkıldım hiç bir amacı olmayan bir insan derler’ya şuanda tam o haldeyim. belki farkındasınızdır şuan bu düzen şöyle işliyor.

doğdun >> okudun >> işe girdin >> evlendin >> öldün.

ne kadar güzel bir düzen değilmi lanet olsun amaç yok bir şey yok yani öldün yok sun artık güzel bir söz vardır. ” adınızı hatırlayan son kişi öldüğünde hiç doğmamış olacaksınız ” aynen de öyle adınızı hatırlayan son kişi öldüğünde siz aslında yok olacaksınız peki ozaman bu b*kdan düzenden ne anladım ben ? ne amacımız var yani tek amacımız iş mi ? paramı lanet olsun niye herkesin tek derdi para ki ? ne yani para olunca rahat mı olacağız ? anlamıyorum sonunda ölecek isek niye yaşıyoruz  ? böyle deli deli sorular kafamda dolanıyor. eskiden basit amaçlarım vardı belki o zamanlar çocuktuk hayallerimiz vardı genelde şöyleydi param olsun. telefon alayım güzel bir telefonum aa dur kod yazıyoruz bari güzel bir bilgisayarımız olsun éé iyi güzel bunların hepsine ulaştık éé amacımız ne yani daha ne yapacağız insanlık için iyi bir şeyler olayını çoktan geçtim işin açıkcası bu insanlar iyiliği falan haketmiyor öyle b*kdan düzendeyiz ki aptal insanlar tarafından yönetiliyoruz ( siyasetcileri kastetmiyorum ) yaptığımız işlerin karşılığını alamıyoruz işin özeti şu aslında öldüğümüzde çoğumuzun heykeli dikilmeyecek. aslında dikilse’de fark etmeyecek öldüğünüzde dikseler ne olur dikmeseler ne olur. neyse bu yazım burada son buluyor bu yazıyı yazmaktaki amacımı bilmiyorum galiba tek amacım içimi dökmekti. şey son olarak fuck the system

[ Benzer Yazılar ]

Ben Kimim ?
Savaş Can ALTUN
Merhaba ben Savaş Can ALTUN bana kısaca Savaş diye bilirsiniz. Özel bir şirkette yazılım geliştirici olarak çalışıyorum genel olarak web programlama ile ilgileniyorum buna ek olarak freelance çalışyıorum blog'um da karalamalarımı bulabilirsiniz benimle iletişime geçmek için alttaki sosyal medya adreslerini kullana bilirsiniz.
Arama
Facebook Sayfam
Yazılara Abone Ol !
Tavsiye Linkler