7
Ocak
2018
0 yorum

Hazır Mining Rig & Mining Rig kurulum hizmeti ( Ethereum,Bitcoin Gold,Zcash vs. )

Merhabalar artık günümüzün en güncel ve en karlı işlerinden biri olan kripto para üretiminde sizlere anahtar teslim hizmet sunuyoruz.

Öncelikle bu sistemler nasıl çalışır birazcık ondan bahsedelim. GPU Yani ekran kartlarınızın gücü ile en basit tabiri ile verileri işleyip kripto paranın çalışmasına katkıda bulunursunuz buna karşılık olarak ise sistem size kripto para olarak ödeme yapar şuanda bu yazıyı yazdığımda Etherium üzerinden örnek vermek gerekir ise değeri 1020 $ ( dipnot 2 hafta önce 800 dolardı bunu aklınızda tutun çünkü bu önemli bir faktör ) 

Şimdi konumuza dönelim bu yazımı yazarken profesyonelce kurulmuş 6 kartlı bir rig sistemi ortalama aylık 600 – 650 $  bir gelir getirmekte yani bunu şuan ki dolar kuru ile hesaplamak gerekir ise 2200 – 2400 TL gibi bir rakama karşılık getirmektedir 6 kartlı bir sistemin kurulumu ise ortalama olarak 10000 TL  gibi bir rakama kurmaktayız ( bu rakam alacağınız tarihte ki piyasaya göre değişir çünkü ürünlerin garantisi olması için siparişiniz geçtiği an faturalandırıp o günden itibaren garantisini başlatıyoruz. ) 2400 TL kazancın içinden ise yaklaşık 300 TL gibi bir elektirk tutarını çıkardığımızda ise elimize geçen net rakam 2000 2100 TL gibi bir tutar oluyor yani ortalama 7 ayda size amorti edip sonrasında ise full kar bırakıyor.

Kazançları ne kadar sürede alırım ? 

Sistemi çalıştırdıktan sonra istediğiniz aralıkta ödeme alabilirsiniz isterseniz saat başı isterseniz günlük olarak hesabınıza otomatik olarak tutarlar aktarılmaktadır bunun ayarını kendiniz yapabilirsiniz nasıl yapacağınız hakkında bilgi sistemi satın aldıktan sonra size anlatılacaktır ve ayarlanacaktır.

Şimdi aklınızdan geçiyor biliyorum  neden 7 ayda amorti edecek şey için risk alayım ? 

İşte şimdi burada ise kur farkları olayın işine giriyor aslında düz hesapla 7 ayda amorti eder dediğimiz şey daha öncesinde kendini amorti ediyor yukarıda dediğim gibi ethnin 1 hafta önceki fiyatı 800 dolar iken şuanda 1020 dolar geçen sene ise bu rakam 100 dolar bile değildi yani istatisliklere baktığımızda bu yükseliş durmak bilmiyor ki bu tüm koinler için geçerli sadece eth kazacaksınız diye bir olay yok aynı anda eth + sia coin de kaza biliyorsunuz kısacası şuanda ürettiğiniz 2000 TL eğer ki cüzdanınızda eth olarak tutarsanız 1 ay sonra otomatik olarak tahminen 2200 tl gibi bir rakam olur bunu aylara vurursanız aylık ortalama ürettiğinizin değeri 6 ayda 12000 TL ise değerlenme olayı ile bu rakam 15 16 bin TL den fazla olacağı gözler önündedir yani aslında kazandığınızı hemen harcamadığınız taktirde 1 sene içerisinde 1000 dolar olan eth nin 3000 dolar olması bekleniyor bu beklentiye göre ise 1 sene sonunda sizin kazancınız aylık x 3 olacaktır yani bu ay kazandığınız 2000 TL yıl sonuna 6000 TL olacaktır işte madenciliğin en güzel tarafı bu kısımdır.

Peki neden al sat yapmayayım da üreteyim ? 

Arkadaşlar eğer ki al sat işini yapıyor iseniz öncelikle paranızı tamamen kaybetme riskiniz var ama riglerde böyle değil sistemi tutup satabilirsiniz. buna ek olarak al satta kar uzun vadede yapılır yukarıda anlattığımız gibi atıyorum 15000 TL sistem kurmak yerine ETH alsanız ortalama 4 ETH alırsınız bunuda yıl sonu satıp kar edersiniz madenci kasası kurduğunuzda ise yıl sonuna zaten 4 ETH kazmış olursunuz hem onu satar kar edersiniz hemde kar ettikten sonra elinizde olan sistem ile üretime devam edersiniz.

Peki kazım zorluğu artıyor kazanç düşmüyor mu ? 

Hayır aslında düşmüyor geçmişten bu güne bakarsanız rigler hep daha fazla kazandırır cünkü atıyorum eskiden 1 eth değeri 100 dolar iken şuanda 1020 dolar doğal olarak ürettiğiniz eth miktarı az oluyor lakin değeri çok olduğu için kazanç artıyor.

Kurma kararı aldım ne yapmalıyım ? 

Aslında bu işlem basit görünse de rigler adeta bebek gibi bakılmak ister ve doğru ayarlar ister aksi taktirde elinizde ki sistemi bozabilirsiniz biz size edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda sistemlerinizi kurup istanbul içinde kargoya bile vermeden direk bizzat gelip yerinizde çalıştırıp teslim ediyoruz bizden aldığınız sistemleri kullanmak için yapmanız gereken tek şey başlat tuşuna basmak daha sonra ise kazanmaya başlamak.

Ben riglere bakımdan anlamam bilgisayardan hiç bilgim yok yerimde yok  ne yapmalıyım ? 

Biz sizin için aslında dilerseniz bu işlemide yapıyoruz aylık belirli bir tutar karşılığında riglerinizin bakımını barındırmasını sağlıyoruz ısı dengesini sağlayıp elektrik giderlerini karşılayıp rig başı sabit bir ücret ile bakımını yapıyoruz böylelikle bir sorun olduğunda direk profesyonel olarak ilgilenip anında müdahale ediyoruz ayrıca kesinti vs. olduğunda direk müdahale ediyoruz.

Fiyatlandırma 

Şuanda 6 adet ekran kartlı rig kurulum için fiyatlandırma 10000 TL den başlamaktadır.

( GÜNCEL GELİR GİDER FİYAT BİLGİSİ İÇİN MAİL ATINIZ ) 

(  İstanbul içinde ücretsiz olarak kurulu şekilde adresinize teslim edilmektedir istanbul dışında ki yerlere extra ücret alınmaktadır.  ) 

Fiyat sadece rig içindir monitör klavye mause gibi şeyler extra ücrete tabidir kendinizde temin edebilirsiniz. 

Rig üzerinde ki parça listesi

RX 470 /  RX 480 / RX 570 / RX 580 Serisi 6 adet ekran kartı ( rom ve overclock ayarları yapılı )

6 Adet ekran kartlı slotlu anakart ( ayarlamaları yapılı )

Uyumlu işlemci ( genellikle intel )

İşlemci soğutucusu

4 GB Ram

Özel yapım vidalı rig kasası

Power ( 1500 W )

Harddisk ( windows 10 ve ayarlar kurulu şekilde )

Ve diğer sayamadığımız rig malzemeleri dahil şekilde direk tak çalıştır şeklindedir.

Örnek olarak son kurulumunu gerçekleştirdiğimiz adrese teslim rig sistemi görüntüsü 

 

Yukarıda göre bileceğiniz gibi toplamda 170 – 175 mh/s güç elde ettik bunun günlük geliri şuan ki kurlar ile 23,5 $  aylık geliri ise 706 $ yani  ortalama 2650 TL gibi bir rakamdır bunun elektrik giderini çıkardığımızda ise 2350 TL net kar bırakmaktadır. 

Bu sistemin fiyatı ise 10000 TL den başlamaktadır.  

Bunlara ek olarak ücretli şekilde kartlarınıza rom atma overclock ayarlarınızı yapma gibi işlemleriniz ayrıca tüm malzemeleriniz var ise kurulum gibi işlemleriniz ücret karşılığında yapılmaktadır. 

Hemen iletişime geçmek için ;

[email protected] 

adresine mail atabilirsiniz yada sosyal medya hesaplarıma mesaj bırakabilirsiniz…

 

 

[ Diğer Dersler ]
  • 3G Reklam Yazılımı


    3G Reklam Yazılımı Merhabalar sıfırdan geliştirilmiş olan php reklam yazılımını sizlere tanıtacağım bir çok firmaya aktif ol...
  • İnstagram Takipçi Scripti


    İnstagram takipçi scriptinin v1 'ini satışa sunmaya karar verdim arkadaşlar script oldukça basittir kurulum oldukça kolaydır ayrıca...