10
Mart
2014
0 yorum

insanlar o kadar garip ki…

insanlar çok garip. aslında fazla da garip değil bir çoğunun yaşamı belli kalkar yemek yer okula / işe gider gereksiz şeylere kafayı takar boş boş dolanır kendini sinir eder. ( ben dahi bazen durduk yere kendimi sinir ediyorum ) misal verecek olursak bir yazı görürler gidip eleştirirler yok ki ayrı yazılacak  yok mi bitişik olmaz  gibi garip garip şeyler ile polemiğe girerler. oysa ki ne gereği var ? 

bırak yanlış yazılsın. ölmezsin ki ? veya başka örneklere gidelim  sabah kalkar arabasına biner kırmızı ışığa denk gelir tam kırmızı’dan ışık yeşile döner ve öndeki kişi dalgın olur geç fark eder. hemen asabi olarak kornaya basar tepki gösteririz. ama buna ne gerek var ? niye kendimizi sinir ederiz ki ?

Bunun gibi bir çok örnek vere biliriz. mesela çay içerken şeker atmayı unutup şekersiz içeriz sinirimiz bozulur. buda gereksiz. işte insanlar bundan dolayı çok garip. her şey e sinir olurlar. kendilerinizi üzerler başkalarınında sinirini bozarlar. işte bu yüzden bu tarz kişilere şu kitabı öneriyorum.

siktiret

[ Benzer Yazılar ]

Ben Kimim ?
Savaş Can ALTUN
Merhaba ben Savaş Can ALTUN bana kısaca Savaş diye bilirsiniz. Özel bir şirkette yazılım geliştirici olarak çalışıyorum genel olarak web programlama ile ilgileniyorum buna ek olarak freelance çalışyıorum blog'um da karalamalarımı bulabilirsiniz benimle iletişime geçmek için alttaki sosyal medya adreslerini kullana bilirsiniz.
Arama
Facebook Sayfam
Yazılara Abone Ol !
Tavsiye Linkler