12
Şubat
2014
0 yorum

Kişisel Sitem Online

Kişisel Sitem an ihtibarı ile Online’dir arkadaşlar daha önceki sitem savascanaltun.com bildiğiniz gibi kişisel’lik caymıştı ve bir çok içerik bulunuyordu bende bundan dolayı orayı tamami ile Yazılım ve Teknoloji haline getirdim bu sitem’de ise sadece Kişisel düşüncelerim / Dinlediklerim / izlediklerim / Görüşlerim  gibi yazılarım oluşturacak.

Diğer sitem bildiğiniz gibi türkiye’deki en aktif blog’lardan biriydi günlük yüzlerce kişi ziyaret ediyordu ama kişisellikten caymıştı ondan dolayı burada o tarz içerikler bulunmayacak diğer sitem gibi bu sitemde WordPress Alt yapısını kullanıyor.

yani diğer sitem artık gelir kaynağı haline döndü diye biliriz neyse fazla uzatmaya gerek yok artık buradan devam ediyorum tabi diğer blog’umda güncelliğini koruyacak ; )

Görüşmek üzere…

[ Benzer Yazılar ]

Ben Kimim ?
Savaş Can ALTUN
Merhaba ben Savaş Can ALTUN bana kısaca Savaş diye bilirsiniz. Özel bir şirkette yazılım geliştirici olarak çalışıyorum genel olarak web programlama ile ilgileniyorum buna ek olarak freelance çalışyıorum blog'um da karalamalarımı bulabilirsiniz benimle iletişime geçmek için alttaki sosyal medya adreslerini kullana bilirsiniz.
Arama
Facebook Sayfam
Yazılara Abone Ol !
Tavsiye Linkler