21
Şubat
2015
3 yorum

Link Satış Scripti 1.0 – Ücretsiz

Merhaba arkadaşlar bugün yine boş bir hafta sonuydu canım sıkılıyordu bazılarınız bilir bir kaç sitem var ve bunlardan link satışı yapıyorum bunları her kişiye alexa pr gibi detaylarla vermek zor oluyordu bende bunun için basit bir script geliştirdim arayüzü bootstrap ile responsive bir şekilde yaptım dedim hazır yapmışken herkese dağıtayım bencillik olmasın : ) neyse scriptten biraz bahsedecek olursak  config dosyasından site adreslerini giriyorsunuz ve kullanıcılara Alexa Dünya Sırası , Alexa Ülke Sırası ve Pagerank değerini sunuyor ayrıca Cache Sistemi  sayesinde her kullanıcıda sorgu yapmıyor cache süresini config dosyasından ayarlıyorsunuz dediğim gibi basit bir script olduğu için veritabanı vs.. ile uğraşmadım gerek duymadım açıkçası ayrıca mesaj bölümü ayarladım buradan mesajlar config.php dosyanızdan ayarladığınız mail adresine ayarladığınız mail hesabı ile gönderilecek ( GMAİL DESTEKLER ) böylece sürekli takip’te olacaksınız.

Görüntüler

link-satis-1

 link-satis-2

Kurulum

Kurulum oldukça basit dosyaları indirin direk istediğiniz klasöre atın daha sonra inc klasöründeki config.php dosyasını açın ve düzenleyin.

Not 1 )  gmail ve mail bilgilerini girmezseniz iletişim kısmından mesaj gönderilmez.

No 2 )  cache süresini kısa tutmanız önerilmez api servisleri tarafından sorun yaşamamanız adına 1 saat önerilir.

Demo Adresi için tıklayınız 

Dosyaları indirmek için tıklayınız

[ Benzer Yazılar ]

Ben Kimim ?
Savaş Can ALTUN
Merhaba ben Savaş Can ALTUN bana kısaca Savaş diye bilirsiniz. Özel bir şirkette yazılım geliştirici olarak çalışıyorum genel olarak web programlama ile ilgileniyorum buna ek olarak freelance çalışyıorum blog'um da karalamalarımı bulabilirsiniz benimle iletişime geçmek için alttaki sosyal medya adreslerini kullana bilirsiniz.
Arama
Facebook Sayfam
Yazılara Abone Ol !
Tavsiye Linkler