23
Haziran
2016
0 yorum

r10 ve benzeri platformlar da ki söylemler

Merhaba arkadaşlar bu yazıyı yazarken büyük bir şaşkınlık içerisinde olduğumu söylemeden geçemeyeceğim.

Evde otururken aldığım bir telefon üzeri r10.net üzeri konuda adımın geçtiğini ve mobil reklamda vurgun yaptığımı vs.. söylediklerini duydum buna kanıt olarak ise sitenin altında olan Yazılım Savaş Can ALTUN ibaresini göstermişler ki bunu diyen arkadaşlar sanırım okuduğunu anlayamıyor. Neyse konuya dönecek olur isek mobil firmaların bir çoğuna mobil reklam yazılımını benim sattığımı azıcık araştırır iseniz öğrene bilirsiniz bu firmaların bir çoğunu ben gerçek hayattan tanımam bir çoğu şu konu üzeri bana ulaşıp satın almaktadır aynı şekilde referanslar sayfasına bakarsanız bir çok firmaya sattığımı da görebilirsiniz ki o liste sadece bunların bazılarıdır.

Bu firmaların benden yazılımı aldıktan sonra ne yaptığı pek benlik bir durum değildir çünkü bir çoğu yazılımı aldıktan sonra iletişime dahi geçmediğimiz kişilerdir bilgileri dahi bir çoğunun bende bulunmamaktadır.

Dediğim gibi forumlar üzeri dönen bu tip konulara itibar etmeyiniz zaten dikkatli okursanız Yazılım diye not düşüldüğünü anlarsınız.

Biraz toparlamak gerekir ise yazılımı alan kişilerin dolandırıcı olup olmayacağını malesef anlamam mümkün değil çünkü ben bunun satışını yapıyorum isteyen herkes alabilir alan kişinin ne yapacağını malesef ben bilemiyorum.

Bunun dışında hiç bir webmaster forumumda üyeliğim vs.. de bulunmamaktadır yani x , y forumlar üzeri adımı veren olur ise onlara da aldırış etmeyiniz tekrar ediyorum hiç bir türk webmaster forumunda üyeliğim bulunmamaktır ve yıllardır da hiç birine üye olmadım üye olmayı da düşünmüyorum

Etiketler:
[ Benzer Yazılar ]

Ben Kimim ?
Savaş Can ALTUN
Merhaba ben Savaş Can ALTUN bana kısaca Savaş diye bilirsiniz. Özel bir şirkette yazılım geliştirici olarak çalışıyorum genel olarak web programlama ile ilgileniyorum buna ek olarak freelance çalışyıorum blog'um da karalamalarımı bulabilirsiniz benimle iletişime geçmek için alttaki sosyal medya adreslerini kullana bilirsiniz.
Arama
Facebook Sayfam
Yazılara Abone Ol !
Tavsiye Linkler