24
Ağustos
2014
6 yorum

sBotClass Kullanımı – Videolu Anlatım

Ders Hakkında

WordPress’e dışardan içerik eklemek için geliştirmiş olduğum sBotClass sınıfının kullanımına değindik buradaki kullanım 24.08.2014 tarihindeki güncellemeye göre anlatılmıştır bundan sonraki güncellemeler ile gelecek özelikler doğal olarak videoda bulunmayacaktır.

Dersteki örneği paylaşmayı düşünmüyorum video’u izleyerek kendiniz yaparsınız zaten aklınıza takılan soruları konu altından sora bilirsiniz.

hepinize iyi kod yazmalar -_-

[ Diğer Dersler ]
 • Numan Türle

  iyi bir Sınıf yazmışsın kardeşim eline sağlık wordpress bot yazanlar için epey bir kolaylık oldu bu kullanıcam :=)

  • saltun

   iyi kullanımlar boş vakitlerimde güncellemeye devam edeceğim.

 • Nurettin KESER

  Yaptığımız bot’da şöyle bir problem oluyor. Çektiğim sitede aynı isimli iki yazıyı çekmiyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz. Mesela Nurettin başlıklı bir yazı çekmişim ikinci bir Nurettin başlıklı yazıyı çekmiyor. site.com/nurettin.html varken diğer başlığıda site.com/nurettin-2.html diye çekebilir.

  • Merhaba,
   Döküman sayfasında ki şu kısmı okuyunuz => https://github.com/saltun/sBotClass#verileri-kayıt-etmek

   • Nurettin KESER

    Dökümandan faydalandım, güzel oldu. Bendeki bot yazarların linkini girip, onlara ait yazıları çekme şeklinde yapıldı. Dökümandaki ayara göre yaptığımda aynı başlıklı yazıları çekiyor fakat yanında 9 adet başlıksız bir şekilde, başka yazılar çekiyor. Karman çorman oldu en iyisi eskisi gibi devam etmek :)

    • Bu sorun sizin yazdığınız botta ki döngü durumu ile alakalı bir durum döngü içinde çekiyorsanız birden fazla döngü çalışıp birden fazla sınıfı çalıştırıyordur.