3
Mayıs
2015
0 yorum

Yenilmezler 2 Ultron çağı

Yazı spoiler içermektedir ! eğer filmi izlemedi iseniz hemen bu sayfayı kapatınız : )

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere sinemada izlemiş olduğum film olan yenilmezler 2 ultron çağı hakkındaki düşüncelerimi paylaşacağım.  Filmin 1. sinide izlemiş oldukça beğenmiştim bundan dolayı çıktığı ikinci gün iken gidip izledim açıkçası filmin başı biraz karışık ilerliyor yani ne olduğunu pek anlayamadım nasıl olaylar o hale geldi ama muhtemelen dizi devamı gibi yaptılar diziyi izlemediğim için anlamadım ondan sonraki kısım ise oldukça güzeldi ama bazı sahneler oldukça sıkıcı ola biliyordu örnek vermek gerekir ise gereksiz konuşma sahneleri insanı sıka biliyordu.

Onun dışında filmden biraz daha bahsetmek gerekir ise tüm her şey stark ın başının altından çıkıyor desek yeridir her şeyi bir birine katılmasını sebep oluyor üretmeye çalıştığı yapay zeka kendisine düşman oluyor : =)

Savaş sahnelerine gelecek olursak son kısımdaki savaş sahneleri oldukça güzeldi onun dışında pek güzel bir savaş sahnesi göremedim

Diğer karakterlere gelince ise thor biraz pasif kalıyordu diye bilirim ayrıca diğer filmde olmayan 2 yeni karakterde filme dahil oluyor ve kötü tarafta oluyorlar sonra akılları başlarına gelip iyi tarafa geçiyorlar lakin bir tanesi maalesef yine ölüyor : ‘(

Neyse önerir misin derseniz kesinlikle önereceğim filmler arasında kendisi zaten marvel kalitesi ortada.

[ Benzer Yazılar ]

Ben Kimim ?
Savaş Can ALTUN
Merhaba ben Savaş Can ALTUN bana kısaca Savaş diye bilirsiniz. Özel bir şirkette yazılım geliştirici olarak çalışıyorum genel olarak web programlama ile ilgileniyorum buna ek olarak freelance çalışyıorum blog'um da karalamalarımı bulabilirsiniz benimle iletişime geçmek için alttaki sosyal medya adreslerini kullana bilirsiniz.
Arama
Facebook Sayfam
Yazılara Abone Ol !
Tavsiye Linkler