7
Ağustos
2014
7 yorum

Youtube Video İndir – Api

 

Arkadaşlar yeni projem olan youtube video indir ‘de geliştirmen arkadaşlar için bir api servisi sağladım bu sayede kolaylıkla videoları indire bilecekler tabi bununla yetinmedim sırf siz uğraşmayın diye sizin için youtube video indirme scripti’de hazırladım ( api üzeri calışır )  scriptin örnek görüntüsü altta mevcuttur.

youtube-video-indirme-scripti

Bu örnek calışmaya github üzeri ulaşa bilirsiniz.

Demo

GitHub’üzeri projeye gitmek için tıklayınız

[ Benzer Yazılar ]
 • fırat

  api sistemi çalışmıyor. indirme linkine tıklayınca tekrar aynı link geliyor.

  • saltun

   Api sistemindeki sorun giderilmiştir bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

   • fırat

    http://i.hizliresim.com/oApk4X.jpg

    hocam link yapıştırıp downloada tıklayınca yukardaki resimdeki gibi yazı geliyor. videoyu indirme linkleri gelmiyor yani.

    • saltun

     o gelen link video download linki hocam alttaki ikonda indirme tuşu aslında o örnek apinin kullanımını anlatan bir örnek örnek bir script değil yani o scriptte resme tıklayın video inmeye başlar üstteki url de indirme linki

     • fırat

      rica etsem youtubevideoindir.gen.tr dosyalarını paylaşmanız mümkün mü acaba? bir türlü o formata getiremedim api dosyalarını.

     • saltun

      dostum sen çok yanlış gelmişsin :) konu youtubevideoindir.gen.tr nin apisini kullanmayı anlatıyor oranın scriptini vermiyor sana eğer öyle bir script istiyorsanız ücretli olarak ala bilirsiniz.

     • fırat

      iletişim bölümünden mesaj gönderdim ücretli script için


Ben Kimim ?
Savaş Can ALTUN
Merhaba ben Savaş Can ALTUN bana kısaca Savaş diye bilirsiniz. Özel bir şirkette yazılım geliştirici olarak çalışıyorum genel olarak web programlama ile ilgileniyorum buna ek olarak freelance çalışyıorum blog'um da karalamalarımı bulabilirsiniz benimle iletişime geçmek için alttaki sosyal medya adreslerini kullana bilirsiniz.
Arama
Facebook Sayfam
Yazılara Abone Ol !
Tavsiye Linkler